ניקוי אבן שן

במרפאת השיניים של ד"ר לוי מיכאל מעודדים את המטופלים לשמור על בריאות השיניים שלהם בשגרת היומיום ולאורך השנה. כחלק מגישה זו אנו גם ממליצים להגיע לביקור לפחות אחת לחצי שנה, ולבצע בין היתר ניקוי אבן שן.

כידוע, שמירה על בריאות השיניים היא לא רק משימה של הרופאים, אלא גם ובעיקר – שלכם ובאחריותכם. לכן, אנו ממליצים להקפיד על ההנחיות לציבור כגון צחצוח שיניים פעמיים ביום, שימוש במברשת מתאימה שאינה רכה מדי, טכניקת צחצוח נכונה, שימוש בחוט דנטאלי ומי פה, הימנעות ככל הניתן ממאכלים המזיקים לשיניים, וכדומה. כמו כן, לפחות פעם בשנה ועדיף אפילו פעמיים, יש להגיע לביקורת של רופא השיניים. הביקורת של רופא השיניים נחוצה על מנת לזהות בעיות כשעודן קטנות ולפני שהן הופכות להיות חמורות, כואבות ויקרות לכיס שלכם. הדבר נכון גם לגבי ביצוע ניקוי אבן.

למה חשוב לבצע ניקוי אבן?

ניקוי אבן, המכונה גם ניקוי אבנית, הוא פעולה פשוטה מאוד אבל חיונית, שיכולה לחסוך לכם פגישות במרפאה שלנו והוצאות מיותרות. מי שאינו שומר היטב על היגיינת הפה שלו ואינו מגיע לפגישות ביקורת, מסתכן בכך שהחומרים המצטברים על השיניים וביניהן יהפכו לשכבה עבה של אבנית. כתוצאה מכך עשויות להיגרם בעיות שונות בחלל הפה ובדגש על דלקות בחניכיים ועד כדי נסיגת חניכיים וצורך בהתערבות כירורגית. בנוסף, ניקוי אבן שן יכול להביא להסרה של כתמים שחורים, ובכל מקרה כדאי לעבור אותו לפני טיפולי שיניים אחרים שנקבעו לכם. ולבסוף מבוצע טיפול בג'ל פלואריד.

הטיפול עצמו

כאמור, מדובר בטיפול מהיר ופשוט שאיננו מלווה בכאבים משמעותיים, מדובר במכשירים מתיזי מים אולטרה סונים וידניים מסוגים שונים אשר מסירים את שכבת האבנית שהצטברה על השיניים. יש לציין כי במידת הצורך ניתן לקבל אלחוש מקומי לטיפול, אם כי מרבית האנשים אינם נזקקים לכך.

המעוניינים לקבל פרטים נוספים על ניקוי אבן שן בתל אביב, או לקבוע פגישה לטיפול אבנית, מוזמנים לקבוע תור בהקדם בטלפונים 03-5226691 או 052-3512092. ואם יש לכם שאלות לגבי הטיפול, אנו נשמח להשיב על כל שאלה בנושא.

למבוטחי חברות הביטוח, ללא עלות.

יצירת קשר

קביעת תורים בתאום טלפוני:
03-5226691
052-3512092
או השאירו פרטים