טיפולי שיניים אסתטיים

למרות שאומרים שמה שחשוב זאת הנפש הפנימית של האדם, עדיין יש כמעט כל האנשים בעולם מייחסים חשיבות עצומה למראה החיצוני שלהם, זה מתבטא בלבוש, הנעלה, תספורת, איפור ועוד, אך על לפעמים שוכחים את אחד הדברים החשובים ביותר – השיניים. בגד או תספורת אפשר להחליף או לשנות, השיניים הן קבועות בפה והן הדבר הראשוני ששמים לב אליו כאשר אתה צוחק או מדבר. בעשורים האחרונים חלה מהפכה של ממש בתחום טיפולי שיניים אסתטיים. אם בעבר טיפולים אלה היו נחלתם של כוכבי קולנוע, זמרים ומגישים בטלוויזיה, הרי כיום טיפולים אלה הפכו לנחלת הכלל וכל אחד יכול לטפל בשיניו ולחייך חיוך של מיליון דולר ולשפר את הביטחון והדימוי העצמי.

כבר לא צריך לחשוש להשאיר רושם רע בדייט או בפגישת עסקים, הפתרונות המוצעים כיום הינם פשוטים ובטוחים וגם העלות הכספית שלהם אינה גבוהה יחסית לתוצאה המרשימה שניתן להשיג.

אסתטיקה דנטלית היא עוברת בין טיפול רפואי לטיפול אסתטי והמטרה שלה היא לשפר את מראה השיניים של המטופל, ולהעניק להן מראה בריא. טיפולים אלה משפיעים לא רק על בריאות השיניים אלא גם על המצב הנפשי מכיוון שהן משפרות מאד את איכות החיים של המטופל, כמו שנאמר בפתגם: "נפש בריאה בגוף בריא".

מה כוללים טיפולי שיניים אסתטיים?

ניתן לטפל בשיניים בכמה אספקטים עיקריים:

  • שחזורים שונים
  •  כתרי חרסינה – מאוחים לבסיס מתכת
  •  כתרי זירקוניה – חרסינה ללא מתכת מאוחה על כיפת זירקון
  • הסרה וניקוי של אבנית מהשיניים.
  • סתימות קומפוזיט בהירות בצבע השן – במקום סתימות אמלגם כסופות 
  • הלבנת שיניים – שימוש בשיטה חדשנית  White+ הנעזרת בתאורת LED  ייחודית ואין בה תופעות לוואי וללא רגישויות

כאשר צומחות לנו שיניים בגיל צעיר הן בדרך כלל בצבע בהיר או לבן, עם השנים השיניים מצהיבות ומתכהות בשל גורמים סביבתיים שונים: שתיית משקאות מוגזים, קפה, עישון ואף תזונה לא נכונה עלולה להשפיע על צבע השיניים.

אם יש לכם שיניים צהובות, טיפול בהן הוא פשוט מאד וניתן לפתור את הבעיה בקלות בעזרת השיטה המיוחדת אצלנו במרפאה. על מנת לעבור את התהליך בראש שקט ורגוע, ד"ר מיכאל לוי מקדיש זמן רב להסברים מפורטים לפני תחילת תהליך הטיפול, ומעניק יחס אישי וטיפול מסור ומקצועי לכל מטופל. אם ברצונכם לשמוע עוד על טיפולי שיניים אסתטיים
ועל האפשרויות השונות, נשמח אם תיצרו איתנו קשר בטלפון   03-5226691:

או בנייד: 052-3512092,

יצירת קשר

קביעת תורים בתאום טלפוני:
03-5226691
052-3512092
או השאירו פרטים